WYCIECZKI SZKOLNE JEDNODNIOWE

*Cena wyjazdu jest ustalana indywidualnie i jest zależna od poszczególnych składowych kosztów: transportu, noclegu (w przypadku wycieczek wielodniowych), obsługi pilota/przewodnika, biletów wstępów, ubezpieczenia

WARSZAWA

Muzeum Powstania Warszawskiego

W niepowtarzalny sposób zaprojektowana ekspozycja muzealna oddzałuje obrazem, światłem i dźwiękiem. Aranżacja wnętrza i wykorzystanie efektów multimedialnych przybliżają powstańczą rzeczywistość.

Muzeum Żydów Polskich

Muzeum prezentuje historię żydów w Polsce, ich wkład w rozwój polskiej kultury i gospodarki.

Muzeum Świat Iluzji

Niezwykły świat pozorów, złudzeń i paradoksów. Muzeum Świat Iluzji w Warszawie to edukacyjno- rozrywkowa przestrzeń dla każdego.

Zamek Królewski

Siedziba królów i Rzeczpospolitej, jest to miejsce ekspozycji stałych i czasowych wystaw sztuki dawnej. Mozna w nim zobaczyć sale królewskie, sale sejmowe oraz rozległe Ogrody Zamkowe.

Stare Miasto

Zwiedzanie najbardziej urokliwych uliczek, zakamarków oraz najciekawszych obiektów architektonicznych i historycznych z przewodnikiem.

Centrum Pieniądza

Podczas zwiedzania można m.in. zobaczyć unikalny zbiór 919 najcenniejszych polskich monet z kolekcji NBP, skarbiec, w którym są ukryte w skrytkach złote monety, a w środku spoczywa prawdziwa sztaba złota, którą można dotknąć, a także spróbować podnieść.

Centrum Nauki "KOPERNIK"

Największe centrum nauki w Polsce. Nauka poprzez zabawę codziennie inspiruje dzieisątki dzieci i młodzieży do osobistego zaangażowanbia w poznanie i zrozumienie świata.

Wystawa Niewidzialna

Niewidzialna Wystawa to wyjątkowa interaktywna podróż w niewidzialny świat, podczas której będziesz mógł wypróbować, jak radzić sobie w codziennycg sytuacjach bez pomocy wzroku - wyłącznie za pomocą zmysłu słuchu, dotyku, węchu... Wyteż zmysły! Zaufaj nam w ciemno!

Metro

Warszawskie metro to najszybszy i najpopularniejszy środek komunikacji miejskiej. Warszawa jako jedyne miasto w Polsce posiada ten środek transportu.

Lotnisko Chopina

Największy i najbardziej nowoczesny port lotniczy w Polsce!

Sejm TVP/Polskie Radio

Pracownicy Biura Korespondencji i Informacji Kancelarii Sejmu prezentują w sali Wszechnicy Sajmowej skrócony wykład dotyczący historii i współczesności polskiego parlamentaryzmu. Wykład może być połączony ze zwiedzaniem wybranych budynków sejmowych.

Zobacz telewizję oraz radio od kuchni i poczuj się jak gwiazda! Poznaj pracę redaktorów, realizatorów oraz pracowników obsługi technicznej.

Pałac Kultury i Nauki

Na wysokości 114 metrów gości wwożą dwie windy.
"Trzydziestka" podzielona jest na trzy części:
- taras widokowy z panoramą Warszawy
- galerię wewnętrzną
- salę główną tzw. Salę Gotycką

Zimowy Narodowy PGE (w sezonie zimowym)

Zabawa na lodowisku pod okiem instruktora

Manufaktura Cukierków

Miejsce w Warszawie, którego nie można ominąć. Od 6 lat zajmuje się produkcją ręcznie wytwarzanych cukierków oraz lizaków. Odwiedzający mogą zobaczyć, w jaki sposób metodą pochodzącą z XVII w., powstają małe słodkie, magiczne kolorowe arcydzieła. Słodycze tworzone są na oczach widowni.

Trampoliny „Hangar 646”

Park trampolin to świetne miejsce dla każdego kto chciałby się nauczyć akrobacji i szlifować swoje umiejętności pod okiem instruktora.

Trampoliny „Jump World”

Wycieczki klasowe w JumpWorld to doskonała alternatywa dla zwykłych zajęć WF-u. Dzięki odpowiednio doświadczonej kadrze animatorów, zabawa na trampolinach staje się niezapomniana.

Fun Escape + lasery

To nowoczesna forma rozrywki polegająca na zabawie w jednym z tematycznych pokoi, i rozwiązywaniu szeregu zagadek logicznych i zręcznościowych, przy których, konieczna będzie świetna praca w grupie oraz komunikacja, mające na celu wydostanie się z zamkniętego pomieszczenia. Na drugim poziomie możliwość gry w laserowy paintball.
wawa09.png
wawa17.png
wawa50.png
wawa13.png
wawa08.png
wawa51.png
wawa03.png
wawa06.png
wawa10.png
wawa11.png
wawa15.png
wawa16.png
wawa52.png
wawa07.png
hangar.png
wawa53.png
wawa54.png
Cena zawiera: transport autokarem wysokiej klasy, opłaty drogowe, opieka pilota/przewodnika na całej trasie wycieczki, ubezpieczenie, bezpłatny udział opiekunów, bilety wstępów.

Zamów dowolny program wycieczki dla Miasta WARSZAWA.

Zaznacz interesujące Ciebie Miejsca
captcha
Copyright © 2024 Biuro BAN-TUR Turystyka