WYCIECZKI SZKOLNE JEDNODNIOWE

*Cena wyjazdu jest ustalana indywidualnie i jest zależna od poszczególnych składowych kosztów: transportu, noclegu (w przypadku wycieczek wielodniowych), obsługi pilota/przewodnika, biletów wstępów, ubezpieczenia

WROCŁAW

Zwiedzanie Starego Miasta z przewodnikiem

Spacer z przewodnikiem szlakiem słynnych wrocławskich krasnali.

Panorama Racławicka

Muzeum sztuki we Wrocławiu, w którym wyeksponowany jest cykloramiczny obraz Bitwy pod Racławicami namalowany w latach 1893–1894 przez zespół malarzy pod kierunkiem Jana Styki i Wojciecha Kossaka

Hydropolis

To miejsce, w którym różnorodne technologie multimedialne, interaktywne instalacje, wierne repliki i modele oraz bogate w informacje ekrany dotykowe służą jednemu celowi: ukazaniu wody z różnych, fascynujących perspektyw.

Sky Tower

To najwyższy punkt widokowy w Polsce, z  49 piętra rozpościera się wspaniały widok na cały Wrocław.

ZOO i Afrykarium

To jedyne na świecie oceanarium poświęcone wyłącznie faunie Afryki i największa atrakcja wrocławskiego ogrodu zoologicznego. To unikatowe na światową skalę oceanarium prezentujące wyłącznie gatunki zwierząt pochodzących z Czarnego Lądu.

Kolejkowo

To cudowny świat w miniaturze, największa w Polsce makieta kolejowa. Kilkaset metrów torowiska z pociągami, przeszło 160 budynków, w tym miniatury budowli z Dolnego Śląska, zjawisko dnia i nocy, jeżdżące samochody oraz scenki z udziałem tysiąca figurek ludzi i zwierząt.

MovieGate

W centrum nauki MovieGate każdy, nie tylko fascynat historii, kina i rozrywki, odnajdzie się odkrywając trasę zwiedzania pod placem Solnym przy rynku głównym, w samym sercu pięknego Wrocławia.
01.png
02.png
03.png
04.png
05.png
06.png
07.png
Cena zawiera: transport autokarem wysokiej klasy, opłaty drogowe, opieka pilota/przewodnika na całej trasie wycieczki, ubezpieczenie, bezpłatny udział opiekunów, bilety wstępów.

Zamów dowolny program wycieczki dla Miasta Wrocław.

Zaznacz interesujące Ciebie Miejsca
captcha
Copyright © 2024 Biuro BAN-TUR Turystyka